League of Legends MOD Skin Pro indir 2018

  • 2 hafta önce
  • 74 Görüntülenme
  • 0 0
League of Legends (LoL) Hileleri kategorisinde bugün sizlere her oyun istediğiniz kostümle girebileceğiniz bir MOD paylaşacağım. Bu MOD sayesinde, oyunda bulunan tüm skinlere erişebilir her oyun istediğiniz kostüm ile oynayabilirsiniz. Kolay kullanımı ve arayüzü sayesinde şampiyon seçim sırasında hızlıca kostüm seçimlerinizi program üzerinden halledebileceksiniz. Oyuna yama geldiği an güncellenecek sürüm sayesinde hiç vakit kaybetmeden tekrardan indirip kullanabileceksiniz.
RIOT yetkilileri de bu konu hakkında önyargılı davranmayıp hiç bir hile teşkil etmediğinden ban yeme gibi bir durum söz konusu değildir. Gönül rahatlığıyla indirip kullanabilirsiniz.
League of Legends başta TR sunucumuz olmak üzere Philippines, North America, Brazil, Europe, Russia gibi tüm sunucular da MOD Skin LoL Hilesi kullanabilir durumdadır.
Bu harika, benzersiz kostümleri deneyi ne dersiniz?

Programı İNDİR

Programın 70 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. İndirdikten sonra Winrar doyasını açarak Programı çalıştırdığınızda otomatik olarak Masaüstünüze simge gelecektir. Girişlerinizi oradan yapabilirsiniz.

AUTO MOD SKIN seçeneği seçili olduğunda her oyuna girdiğiniz zaman bir şampiyonun önerilen kostümü seçilmiş olur.

MOD SKIN TEAM seçeneği seçili olduğunda siz de dahil tüm takım arkadaşlarınız kostümle giriş yapmış olur.

*Ayrıca Orta en alt kutucuğundan oyuna girebileceğiniz çerçeve ayarını yapabilir veya kapatabilirsiniz. (Auto Challenger 5 olarak ayarlıdır)

LoL Skin Pro v8.7.1 indir

LoL Skin Pro v8.7.1 indir

Yorum yapmaya ne dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun BOB - Oyuna Dair Herşey
Oyuna Dair Herşey! Oyunlar Hakkında Haberlerin, Hilelerin, Rehber & Videoların bulunduğu blog. Ayrıca Android Hileleri ve Full Oyun indirmenizi sağlayacak içerikler de oluşturmaktadır.