Gears of War 4 Full indir

  • 2 hafta önce
  • 77 Görüntülenme
  • 0 0

Full Oyun indir kategorimize ilk olarak benimde severek oynadığım, vazgeçemediğim Gears of War 4 serisini paylaşacağım. Şu zamana kadar piyasaya sürülen en iyi serilerden bir tanesi kendisi nefes kesen macerası sayesinde oynamaktan zevk aldığımı söylemeyeliyim. Oyun microsoft üzerinde 113,75 ₺ ye satılmaktadır. Biraz oyundan bahsetmek gerekirse;

Xbox Play Anywhere’i destekler: Ek ücret ödemeden hem Xbox One’da hem de Windows 10 bilgisayarda oynanabilir.

Tarihin en çok beğenilen video oyunu serilerinden birinde yeni bir efsane başlıyor. Köylerine yapılan saldırıdan kıl payı kurtulan JD Fenix ve arkadaşları Kait ve Del, artık sevdiklerini kurtarmalı ve bu korkunç, yeni düşmanın kaynağını keşfetmeliler. Never Fight Alone: Arkadaşlarınızla bölünmüş ekranda veya Xbox Live üzerinden yerel olarak iki oyunculu çoklu oyuncu müsabakalarının tadını çıkarın. Oyuncu 2, Kait veya Del’i seçebilir. Horde 3.0: Dört oyuncu daha ekleyerek takım kurun ve dövüş sınıfınızı seçerek, becerilerinizi geliştirerek ve haritada dilediğiniz yere takviyeler yerleştirerek, zorlukları dalga dalga artan düşmanlarla savaşın. Explosive Versus Multiplayer: Yeni ve en sevilen oyun türlerinde çevrimiçi mücadeleye katılın, tamamı özel sunucularda 60 fps’de. Yeni, görülebilir sıralama sistemi; sosyal, rekabetçi ve profesyonel oyunculara özgü adil bir eşleştirme demektir.

İndirmek için geniş bantlı internet ve sabit diskte 70-80 GB boş alan gerektirir. Sistem özellikleri görsellerde yer almaktadır.

Gears of War 4 Görseller

Gears of War 4 Video Tanıtım

Tür: Aksiyon, FPS, Macera

OyunPlatform: PC

Boyut: 111.0 GB

Crack: Unknown

Tarih: 2018

Dil: İngilizce

Gears of War 4 indir (57.9 GB)

Gears of War 4 (Alternatif)

Yorum yapmaya ne dersin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun BOB - Oyuna Dair Herşey
Oyuna Dair Herşey! Oyunlar Hakkında Haberlerin, Hilelerin, Rehber & Videoların bulunduğu blog. Ayrıca Android Hileleri ve Full Oyun indirmenizi sağlayacak içerikler de oluşturmaktadır.